Operator wózka widłowego (m/k/d) w Schönefeld

Berlin
DACHSER SE Berlin
Arbeit vor Ort Festanstellung Minijob, Aushilfe Vollzeit Teilzeit
Gehaltsspanne: zwischen 2,300.00 € und 2,500.00 € pro Monat

Benefits

  • Arbeitsweg

  • Beruf und Familie

  • Essen und Trinken

"Logistyka to biznes ludzi" - ta zasada przewodnia jasno pokazuje, że pracownicy DACHSER są kluczowym czynnikiem sukcesu firmy. Wraz z około 33 000 osób realizujemy misję stworzenia najbardziej inteligentnego na świecie połączenia i integracji kompetencji sieci logistycznej, a tym samym optymalizacji bilansu logistycznego naszych klientów.

Kształtuj z nami logistykę jutra.

Dołącz do naszego zespołu jako

Pracownik magazynu (m/k/d) nocna zmiana Logistyka Żywności

Operator wózka widłowego (m/k/d) magazyn przeładunkowy

Twoje Zadania

  • Prawidłowy załadunek i rozładunek jednostek transportowych

  • Odbezpieczanie ładunku, dystrybucja ładunku, rozładunek dostosowany do produktu

  • Skanowanie przyjęcia produktów spożywczych o kontrolowanej temperaturze i temperaturze dodatniej (3 °C)

  • Ogólne czynności magazynowe

  • Praca w zespole

  • Zgodność z przepisami prawa i specyfikacjami jakościowymi

  • Obsługa nowoczesnych wózków przemysłowych i mobilnych urządzeń do rejestracji danych

  • Etykietowanie towarów niebezpiecznych / wymiary / pakowanie

  • Dokumentacja interfejsów

Wymagania

  • Ukończone szkolenie na specjalistę ds. logistyki magazynowej (m/k/d) lub równoważne doświadczenie zawodowe

  • Idealne doświadczenie w obsłudze wózków przemysłowych

  • Pożądane jest wstępne doświadczenie w obszarze regałów wysokiego składowania

  • Entuzjazm dla branży logistycznej

  • Niezawodność, punktualność i umiejętność pracy w zespole

Będziesz odpowiedzialny za

  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku w 39-godzinnym tygodniu pracy z rejestracją czasu pracy minuta po minucie.

  • Zapewnienie odzieży roboczej

  • 28 dni urlopu, dodatkowo 24.12. i 31.12. są dniami wolnymi od pracy - prawo do 3 tygodni urlopu z rzędu

  • Wynagrodzenie urlopowe w wysokości 360 € i udział w zyskach od drugiego roku zatrudnienia, a także inne dobrowolne świadczenia, takie jak premia świąteczna

  • Zniżki na posiłki w naszej restauracji firmowej z częścią wypoczynkową na świeżym powietrzu

  • Finansowany przez pracodawcę program emerytalny i świadczenia kapitałowe

  • Dodatek w wysokości 50% za pracę w nocy i regularne podwyżki wynagrodzenia

  • Bezpłatny parking będący własnością firmy

Czy jesteś zainteresowany?

Czy jesteś zainteresowany ogłoszonym stanowiskiem lub znasz odpowiedniego kandydata w swoim kręgu znajomych? W takim razie skontaktuj się z działem HR lub aplikuj bezpośrednio online, najlepiej w pliku .pdf na adres career.berlin@dachser.com. Czekamy na Twoje kompletne dokumenty aplikacyjne.

Kontakt für Bewerbung

Frau Alicja Wiedner
Human Resources

Benefits

Arbeitsort

Thomas-Dachser-Allee 2, 12529 Berlin

Mehr zum Job

Gehaltsspanne zwischen 2,300.00 € und 2,500.00 € pro Monat
Beschäftigungsart Festanstellung, Minijob, Aushilfe
Arbeitszeit Vollzeit, Teilzeit
Qualifikation Abgeschlossene Berufsausbildung / Lehrabschluss, Mit Berufserfahrung (1 bis 3 Jahre)
Arbeitsort